TOM družstvo Vám nabízí dětský letní tábor v Hořičkách již 28 let

tabor00Prázdniny jsou dlouhé a vy je chcete svým dětem zajímavě naplnit. Co takhle poslat je s námi na tábor? Pořádáme letní dětskou rekreaci už . sezonu a letos opět v 15ti denních turnusem (sobota - sobota) pokryjeme celé léto.

Vážení rodiče, nabízíme Vašim dětem letní pobyt na našem táboře v Hořičkách. Máme s pořádáním táborů již dlouholeté zkušenosti a naše vedoucí si pečlivě vybíráme a školíme. Děti jsou v péči profesionálního zdravotníka, dostávají jídlo 5x denně a dbáme na pitný režim.

Tábor se nachází v krásném lesnatém kraji podkrkonoší poblíž Babiččina údolí. Děti spí ve čtyřlůžkových chatkách, tábor je vybaven sprchami s teplou vodou a klasickými WC. Ke sportovnímu vyžití slouží bazén, pingpongové stoly, volejbalové, fotbalové a víceúčelové hřiště, máme vybavení na tenis, softbal, florbal nebo košíkovou. V programu dbáme na optimální poměr sportu, dobrodružných her a výtvarných činností. Nejrůznější hry v lese, na louce, diskotéky, divadlo, výlety, puťáky, noční bojovky - to všechno na našem táboře nechybí. Snažíme se dětem na krátký čas nabídnout alternativu k joysticku či televizi a umožnit jim poznat skutečné kamarády, nikoliv jen ty na icq.

Nehněvějte se na svou ratolest, když Vám v době tábora nevezme telefon. Možná hraje dobrodružnou hru v lese, zrovna chytá míč nebo se koupe. Je ale také možné, že má jen vybitou baterii. Je nám líto, ale není v našich silách umožnit dobytí baterií všem dětem. Buďte ale ujištěni, že v případě jakéhokoliv problému budete první, koho budeme kontaktovat. Prosím, nedávejte na tábor dětem drahé předměty - zlaté řetízky, radia, mobilní telefony a pod., vedení tábora za ně nemůže vzít záruku a tím hradit jejich poškození či ztrátu.

Postup k přihlášení: na základě Vašeho požadavku (elektronická přihláška, písemná z letáku) Vám zašleme závaznou přihlášku a tiskopis na zdravotní posudek, 1.díl přihlášky a posudek nám vrátíte do termínu uvedeného v závazné přihlášce, následně Vám zašleme pokyny k odjezdu a potvrzení o přijetí dítěte. Tábor uhradíte do stanoveného termínu, opět bude uvedeno v přihlášce. Pokud nebude úhrada provedena, dítě nebude na tábor přijato. 2.díl přihlášky pak odevzdáte až u odjezdu spolu s průkazem pojištěnce a u malých dětí s obálkou s kapesným, částka bude zaznamenána do 2. dílu přihlášky.   


Podmínky užití

Provozovatel: TOM-družstvo, Praha 10, Petrohradská 3, IČO: 48030392
(Spisová značka: Dr 805 vedená u rejstříkového soudu v Praze, 18.12.1992)

Vytvořil : KOENIG.CZ