Uncategorised

Podmínky užití stránek

 

Podmínky užívání stránek TOM-DRUZSTVO.CZ

Pro používání stránek je nutno souhlasit s těmito podmínkami. Pokud s nimi nesouhlasíte, stránky dále nepužívejte a opusťte tento web.

Práva uživatelů

Uživatelé mohou libovolně zobrazovat informace na těchto stránkách.

Použité informace - texty, audio a video soubory, databáze  podléhají autorskému zákonu. Tyto informace není dovoleno kopírovat a šířit bez písemného souhlasu provozovatele, popř. jednotlivých vlastníků autorských práv.

Omezení odpovědnosti

Provozovatel stránek není odpovědný za případné škody, které vzniknou uživatelům v souvislosti s použitím těchto stránek či uvedených informací.

Stránky mohou obsahovat informace vložené uživateli stránek. Provozovatel nenese odpovědnost za zveřejnění ani obsah těchto informací.

Stránky mohou obsahovat odkazy na stránky třetích stran, které nejsou pod správou a ve vlastnictví provozovatele. Provozovatel nenese odpovědnost za zveřejnění ani obsah informací na stránkách třetích stran.

Provozovatel si vyhrazuje právo smazat příspěvky, keré jsou v rozparu se zákonem, dobrými mravy nebo mohou poškodit zájmy provozovatele.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel se zavazuje, že neposkytne zdarma ani za úplatu osobní informace uživatelů - zejména kontaktní informace, třetím stranám, vyjma případů stanovených zákonem a níže uvedených výjimek.

Jelikož je aplikace hostována u poskytovatele webhostingových služeb, jsou informace o uživatelských účtech a e-mailech registovaných pro odběr zpravodajství uloženy v databázích a na serverech poskytovatele hostingu či dalších služeb.

Registrací k odběru aktualit či diskusních příspěvků souhlasíte s tím, aby byla Vaše adresa uložena v databázi na serveru poskytovatele webhostingových služeb či dalších služeb. Vaše adresa bude použita pouze za účelem zasílání zpráv, k jejichž odběru jste se registrovali. Provozovatel stránek vás může kontaktovat i v případě zasílání dalších informací vztahujících se k chodu tábora či těchto internetových stránek.

Adresa tábora

 

mapa CR

dětský tábor TOM
Husí krky - Nový dvůr
552 05  HOŘIČKY

 

 GPS:
50°26´5.159" N
15°58´25.964"E

 

 

Historie

 Tábor byl vybudován  po roce 1960 společností KOOH-I-NOOR Praha. Jedná se o bývalý statek s hospodou a mlýnem  - hlavní zděná budova, kde je dnes kuchyně se zázemím, jídelna, záchody a společenská místnost. Z bývalého náhonu a rybníku - zásobárny vody pro mlýn - je dnes vybudovano koupaliště s tekoucí vodou. K táboru patří bývalé pastviny, kde jsou dnes chatky pro děti, fotbalové a dvě volejbalové hřiště. Do tábora je pochopitně přivedena pitná voda -  veřejný řad Náchodských vodovodů a kanalizací a elektrická energie.

 

Provozovatel

 P8130085provozovatelem tábora je

TOM-družstvo

 Praha 10, Petrohradská 3

IČO: 48030392

Spisová značka: Dr 805 vedená u rejstříkového soudu v Praze
Založeno 18.12.1992

Letošní táborová hra

 

 


Asterix a Obelix: Mise Hořičky

 


Podmínky užití

Provozovatel: TOM-družstvo, Praha 10, Petrohradská 3, IČO: 48030392
(Spisová značka: Dr 805 vedená u rejstříkového soudu v Praze, 18.12.1992)

Vytvořil : KOENIG.CZ