Letošní táborová hra

 

 

 MAFIE

Co vás napadne při slově mafie ? Elegantní pánové v klobouku, fraku a doutníkem v ruce ? Krásné dámy s třpytivou čelenkou ve vlasech tančící Charleston v zakázaném baru? Městečko Palermo? Brooklynský gangster s bandanou a černoška s obřími zlatými kruhy ? Nebo snad počítačová hra ? 

Možností je spousta, všechny mají ale něco společného .. zní to jako zábava, vzrušení a pořádná dávka rivality! 

PS. Rodiče nebojte se, všechny děti přivezeme zase zpátky :)

O každodenní činnosti  Vás budeme informovat na našich webových stránkách, kde uveřejníme jakou činnost s dětmi provádíme, kde jsme byli na výletě, co děti prožily a pod. Zároveň tam již v průběhu jednotlivých turnusů umístíme fotografie ze života a činnosti dětí. Zkrátka máme zájem podat Vám, rodičům, co nejčerstvější informace, protože je nám jasné, že máte zájem dozvědět se o tom, jak Vaše děti tábor prožívají a víme, že řada z nich nerada píše dopisy - jsou přece prázdniny.

 

Neděste se ale, pokud se na pár dní odmlčíme, v okolí tábora je velmi slabý signál (i pro mobilní telefony) a žádná společnost nám hladké připojení na dva měsíce v roce nazajistí. Jsme tak odkázáni na vlastní vybavení a někdy doslova na lapání odrazů signálů či podání informací přes internetovou kavárnu v České Skalici.


Podmínky užití

Provozovatel: TOM-družstvo, Praha 10, Petrohradská 3, IČO: 48030392
(Spisová značka: Dr 805 vedená u rejstříkového soudu v Praze, 18.12.1992)

Vytvořil : KOENIG.CZ