Podmínky užívání stránek TOM-DRUZSTVO.CZ

Pro používání stránek je nutno souhlasit s těmito podmínkami. Pokud s nimi nesouhlasíte, stránky dále nepužívejte a opusťte tento web.

Práva uživatelů

Uživatelé mohou libovolně zobrazovat informace na těchto stránkách.

Použité informace - texty, audio a video soubory, databáze  podléhají autorskému zákonu. Tyto informace není dovoleno kopírovat a šířit bez písemného souhlasu provozovatele, popř. jednotlivých vlastníků autorských práv.

Omezení odpovědnosti

Provozovatel stránek není odpovědný za případné škody, které vzniknou uživatelům v souvislosti s použitím těchto stránek či uvedených informací.

Stránky mohou obsahovat informace vložené uživateli stránek. Provozovatel nenese odpovědnost za zveřejnění ani obsah těchto informací.

Stránky mohou obsahovat odkazy na stránky třetích stran, které nejsou pod správou a ve vlastnictví provozovatele. Provozovatel nenese odpovědnost za zveřejnění ani obsah informací na stránkách třetích stran.

Provozovatel si vyhrazuje právo smazat příspěvky, keré jsou v rozparu se zákonem, dobrými mravy nebo mohou poškodit zájmy provozovatele.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel se zavazuje, že neposkytne zdarma ani za úplatu osobní informace uživatelů - zejména kontaktní informace, třetím stranám, vyjma případů stanovených zákonem a níže uvedených výjimek.

Jelikož je aplikace hostována u poskytovatele webhostingových služeb, jsou informace o uživatelských účtech a e-mailech registovaných pro odběr zpravodajství uloženy v databázích a na serverech poskytovatele hostingu či dalších služeb.

Registrací k odběru aktualit či diskusních příspěvků souhlasíte s tím, aby byla Vaše adresa uložena v databázi na serveru poskytovatele webhostingových služeb či dalších služeb. Vaše adresa bude použita pouze za účelem zasílání zpráv, k jejichž odběru jste se registrovali. Provozovatel stránek vás může kontaktovat i v případě zasílání dalších informací vztahujících se k chodu tábora či těchto internetových stránek.


Podmínky užití

Provozovatel: TOM-družstvo, Praha 10, Petrohradská 3, IČO: 48030392
(Spisová značka: Dr 805 vedená u rejstříkového soudu v Praze, 18.12.1992)

Vytvořil : KOENIG.CZ