Letošní táborová hra

,,Kosti z otcova těla, darované nevědomky. Maso služebníka, darované dobrovolně. A krev nepřítele, uzmutá násilím. Pán zla znovu povstane.“

MILÉ TÁBORNICE, MILÍ TÁBORNÍCI A VŠICHNI KAMARÁDI HOŘIČEK, ODKRÝVÁME TÉMA CELOTÁBOROVÉ HRY PRO PŘÍŠTÍ ROK!

V červenci 2018 spolu zavítáme do Bradavic! Byli jste zklamaní, když vám nepřišel v den jedenáctých narozenin dopis, nebo na něj stále čekáte? Přemýšleli jste o tom, jak dobří kouzelníci by z vás asi byli? Do které koleje by vás Moudrý klobouk nejspíš zařadil? A kdo je horší – Ten, jehož jméno nesmíme vyslovit, či Dolores Umbridgeová?

Tématem pro příští rok se stává KOUZELNÝ SVĚT HARRYHO POTTERA!

Potkáme se s mnoha lidskými i nelidskými postavami a potvůrkami z kouzelnického světa, zkusíme si čarovat, naučíme se, jak se bránit proti černé magii a zahrajeme si famfrpál. Avšak i v kouzelnickém světě se někdy vyskytují zlí lidé, které je potřeba přemoci… A proto doufáme, že se v Hořičkách i příští rok sejdeme v co největším počtu, aby se nám to podařilo co nejjednodušeji!

 My slavnostně přísaháme, že jsme připraveni ke každé špatnosti, a co vy?

 

 

O každodenní činnosti  Vás budeme informovat na našich webových stránkách, kde uveřejníme jakou činnost s dětmi provádíme, kde jsme byli na výletě, co děti prožily a pod. Zároveň tam již v průběhu jednotlivých turnusů umístíme fotografie ze života a činnosti dětí. Zkrátka máme zájem podat Vám, rodičům, co nejčerstvější informace, protože je nám jasné, že máte zájem dozvědět se o tom, jak Vaše děti tábor prožívají a víme, že řada z nich nerada píše dopisy - jsou přece prázdniny.

 

Neděste se ale, pokud se na pár dní odmlčíme, v okolí tábora je velmi slabý signál (i pro mobilní telefony) a žádná společnost nám hladké připojení na dva měsíce v roce nazajistí. Jsme tak odkázáni na vlastní vybavení a někdy doslova na lapání odrazů signálů či podání informací přes internetovou kavárnu v České Skalici.


Podmínky užití

Provozovatel: TOM-družstvo, Praha 10, Petrohradská 3, IČO: 48030392
(Spisová značka: Dr 805 vedená u rejstříkového soudu v Praze, 18.12.1992)

Vytvořil : KOENIG.CZ